doradztwo dla firm lublin

Wrestling Rumors - skąd one pochodzą z

plotki wrestling, że bał wyrażenie, które można znaleźć przy poszukiwaniu kulisy nowości na WWE czy TNA. Ale co dokładnie są zapaśnicze plotki i skąd one pochodzą?

Sam wrestlingu jest branżą bardzo skryty iw przeciwieństwie do innych branż, takich jak Hollywood i gier wideo, zapasy stara się utrzymać zamkniętą pokrywą na tym, co się dzieje, a nie otworzyć go dla wszystkich.projektowanie ogrodów tarnów firm gry wideo wysłać gry do magazynów i stron pisać zapowiedzi oraz podać szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów gier. Telenowelach wyciek swoje historie do czasopism zbierać większe zainteresowanie i zestawów kina setki mediów uzyskać upadki siedzieć z największych gwiazd.

doradztwo dla firm lublin

Wrestling jest znacznie inna. Bo chodzi o to, aby zawiesić niewiarę widza, innymi słowy zaprezentować produkt jako prawdziwe, to nieprawdziwy ujawnić wszystkie kulisy afery i gdzie fabuła zmierza. To gdzie zapaśnicze pogłoski przyjść.

Przez lata różne zapaśnicze reporterów powoli buduje się przyjaźnie i kontakty w branży, którzy mogą pójść do, nieoficjalnie, aby "poufnych" szczegóły dotyczące fabuły lub jakichkolwiek kulisy incydentów. Ponieważ dużo czasu nie może ujawnić, który powiedział im coś (w obawie, że oni tracą pracę dla przecieka wiadomości) reporter nie można napisać "tak i tak, że męskie portfele skórzane..." Prowadzi to do kilku scenariuszy. Mogą też powiedzieć "źródeł w WWE czy TNA wykazały, że ..." lub mogą powiedzieć "to jest podobno, że ..." To właśnie plotki pochodzą. Jeśli dziennikarz ma coś potwierdzone z wielu ludzi i wszystkie elementy pasują do umieszczenia następnie mogą często po prostu nazwać to nowość, ale jeśli jeden wrestler przecieki coś i nie ma możliwości jego kopię zapasową, a następnie zostanie ona zapisana jako plotka ,

Chociaż wiele osób odmówić odwiedzenia witryn zapaśnicze plotki, 9 razy na 10 pogłoski okażą się prawdziwe, czy mają w sobie element prawdy, jak rozwija się historia.
Artykuł dzięki: