doradztwo finansowe dla malych firm

Czy duchy istnieją

Często jestem pytany, czy wierzę, czy istnieją duchy.

To zawsze zależy od tego, co ktoś wierzy duchy.

Film Szósty zmysł jest klasycznym przykładem tego, jak duchy są przedstawiane do nas, jako duchy, które są EarthBound, a stanie w pełni przejechać, bo mają "niedokończone sprawy" pośród żywych. Po zakończeniu są one swobodnie "enter the light" i przejść do miejsca nad zakładamy to miejsce wolne od bólu, lęku, strachu i samotności, miejsce, wszyscy nadzieję, że kiedy umrzemy.usługi księgowe gdynia

Z pewnością wydaje się być jakiś związek w kulturze popularnej rozrywki, że zwiększone zdolności psychiczne i świadomość jest związana ze zdolnością do zobaczenia, komunikowania się i rozumienia duchów.

Popularny program telewizyjny The Ghost Whisperer jest dobrym przykładem, a także spopularyzował pojęcie duchów, które wiszą na całym ziemskim równinie bo mają niedokończone sprawy. Melinda, postać w serialu, który można zobaczyć i usłyszeć Takie niespokojne duchy, ma za zadanie pomóc im przejść przez gdy ich zadania są zakończone.

Podobnie jak wszystkie czarownice, nie wierzę w pojęcie Nieba i Piekła. Czarownice cześć natury, a więc wierzę, że wszystko i każdy jest związany z cyklami natury. Z Natury Ziemi rodzisz, wtedy żyć swoim życiem, a potem przychodzi śmierć i powrót do Natury Ziemi idziemy. Wszyscy jesteśmy częścią natury, a więc w tym sensie nigdy nie "die".

doradztwo finansowe dla malych firm

Zatem pojęcie duchów, duchów pokutujących, aby zakończyć niedokończone sprawy, nie wpisują się w wierzeniach wielu czarownic. Jednak nie oznacza to, że duchy, niezależnie od formy lub niezależnie od ich przeznaczenia, nie istnieją wśród nas.

Natura obejmuje wszystko i wszystko obejmuje natury, a Duch jest obecny wszędzie wokół nas.

Nie wątpię, że jest coś niewyjaśnionego badanie gruntu śląsk w doświadczeniach ludzi, którzy twierdzą, że widzieli lub zostały dotknięte przez duchy i duchy. Aby zaprzeczyć ich istnieniu tylko dlatego, że nie mogą być wyjaśnione jest oczywiście błędne.

Pytanie dla mnie nie jest nie istnieją duchy, ale raczej: Czym są duchy?

Czy masz prawdziwego ducha życia historię do opowiedzenia?

Czy Ty lub ktoś wiesz miał prawdziwe spotkanie z ducha lub ducha? Muszę wiedzieć o obszerne studium na temat duchowych i paranormalnych doświadczeń. Prześlij swoją historię już teraz.

Artykuł dzięki: