Dlaczego sportowcy używać sterydów i co można zrobić, aby zakończyć ten problem

Sezon baseballowy ma się rozpocząć, a po raz kolejny, stosowanie sterydów dominuje wiadomości sportowe w mediach drukowanych oraz w mediach elektronicznych. Mam radził wielu sportowców, którzy korzystali sterydów lub substancje zwiększające wydajność i pomogły wielu z nich do końca ten destrukcyjny i nielegalnych zachowań.

Moim zdaniem, istnieje szereg psychologicznych, socjologicznych, finansowych i kulturalnych sił będących jazdy stosowanie sterydów:

1. Niektórzy sportowcy są bardzo przestraszony i niepewny. Boją się mało skuteczne, pozwalając innym na dół i krępujące themselves.They czuję, że sterydy da im przewagę, której potrzebują, aby wykonać na bardzo wysokim poziomie.

2. Niektórzy sportowcy są bardzo zainwestował w wielkości ich mięśni, jak również kształt i wygląd ich ciał. Jeśli nie wyglądają duże i mocne, mogą oni czują się zagrożeni i słabi. Również w ich świadomości, jeśli są większe są w jakiś sposób lepszy niż osoby, które konkurują ze.

3. ogromne nagrody finansowe mogą zachęcić ludzi do oszukiwania w środek dopingujący. Niektórzy sportowcy czują nagrody sprawiają, że ryzyko się opłaca.

4. Trenerzy, właścicieli, urzędnicy i liga drużyny spojrzał w drugą stronę, gdzie stosowanie sterydów jest zaniepokojony. Oraz, w niektórych przypadkach, mają zachęcać graczy do zaangażowania się w tym zażywania narkotyków. Piłkarz, który był moim pacjentem, co powiedział, że musi zdobyć dwadzieścia funtów mięśni w okresie letnim. Trener mrugnął do niego i powiedział: "Musisz to zrobić, bez względu na to, co jest potrzebne, jeśli chcesz grać w moim zespole." Gdyby nie było surowsze przepisy i bardziej surowe kary, stosowanie sterydów będzie spadać.

5. Żyjemy w kulturze, w której ludzie są zawsze szuka krótkich cięć i szybkich rozwiązań.
Artykuł dzięki: