Jeśli producenci nie wykonują tych funkcji, ich ciężar spada na barki detalistów. Tu znowu dostępność zasobów staje się poważnym problemem dla małych przedsiębiorstw handlu detalicznego w wykonywaniu zadań hurtowni.

Po trzecie, jeśli hurtownicy są wyeliminowane z łańcucha dostaw nie będzie nikogo, kto by stworzyć narzędzie czasową i utrzymać cenę hurtową stacjonarnym?relaksujący masaż Pabianice Hurtownicy kupić, gdy produkty są szeroko dostępne, a ceny są niskie i sprzedawać, gdy ceny są wysokie. W ten sposób tworzą narzędzia czas i pomóc detalistom zarobić wysokie marże na odsprzedaży.

Po czwarte, hurtownicy zwalnia sprzedawców do przechowywania dużych zapasów i ponosi ich ciężar kosztów. Poza tym, są one opatrzone całe ryzyko magazynowania i dystrybucji oraz pomóc detalistom w stałym przepływem towarów z wiarygodnych źródeł. Z drugiej strony, hurtownicy wydawać rozkazy luzem do producentów i uzyskać dostęp do popytu produktów hurtowych i pomóc całej branży hurtowej skutecznie działać. Jeśli są one usuwane z łańcucha dostaw, albo producent lub sprzedawca będzie wykonywać te funkcje. To staje się bardzo trudne dla nich, aby spędzić więcej czasu, wysiłku i ogromny koszt na tych funkcjach. Nawet jeśli robią to, że nie będzie w stanie tak skutecznie, jak hurtownicy zrobić, ponieważ mają one wiele innych rzeczy do zarządzania oprócz wykonywania tych funkcji zarządzania tymi funkcjami.

Dlatego ze względu na efektywną obsługę hurtowych zamówień i skutecznej dystrybucji produktów hurtowych, hurtownicy nie mogą być usunięte z łańcucha dostaw. Są one zobowiązane do istnieją od dziesięcioleci i ich cennych usług nigdy nie można pozwolić im się wyeliminować z łańcucha dostaw w historii.

William King jest dyrektorem hurtowa, Kropla Ship and hurtowych dostawców. Ma 18-letnie doświadczenie w branży marketingu i handlu oraz pomagał sprzedawców detalicznych i firmach z ich wymaganiami pozyskiwania produktu, promocji, marketingu i łańcucha dostaw.

Artykuł dzięki: