doradztwo marketingowe dla firm

Sterydy są przykładem innego odwołania natychmiastowych rozwiązań problemów życiowych.

6 .Some sportowców cieszyć się życiem na krawędzi i pchania się do granic możliwości. Angażowania się w ryzykowne sterydów oraz możliwość przyłapania stworzyć rodzaj przygody, które niektórzy ludzie wydają się cieszyć.

7. W niektórych przypadkach, sportowców, którzy zostali na szczycie w sporcie nie wydaje się tolerować utraty lub jest z pozycji numer jeden.producent pesto do makaronu Sterydy mogą pomóc im pozostać na szczycie i uniknąć złych uczuć doświadczają, gdy wykonują one słabo. Czują się oni zachowują swój status gwiazdy jak długo pracują dobrze. Jeśli wykonują źle, oni boją się, że nie będą już być kochany i podziwiany http://www.septica.pl/Incidin-Liquid-5-dm3-d51.htm?tab=description.

8. Osoby, które rozwijają te substancje są już bardzo zaawansowane i jest coraz trudniejsze do wykrycia praktyk, takich jak doping krwi i zwiększenie wydajności niektórych substancji.

9. Niektórzy sportowcy, którzy ja radził są uzależnieni od sterydów, alkohol i inne narkotyki. Są one polegać na tych substancji do zarządzania ich uczucia, ich problemy i stres. Sportowcy, którzy używają wszystkich tych substancji są w niebezpieczeństwie i potrzebuje profesjonalnej pomocy.

doradztwo marketingowe dla firm

10. Istnieje powszechne i rozpowszechniona kultura oszustwa, które jest powszechne w sporcie, biznesie i relacjach. Nie jestem pewien, czy to nowy czy oszustwo zostało rozpowszechnione w całej historii. Niektórzy twierdzą, że człowiek szukał zalet i krawędzi od początku czasu.

Jednak wierzę, że sportowe, trenerzy, sportowcy i społeczeństwo będzie lepiej, jeśli będziemy kontrolować stosowanie sterydów i przywracanie tyle uczciwości i rzetelności, jak możemy w naszym społeczeństwie.

Jay P. Granat, Ph.D. jest psychoterapeutą i założyciel http://www.stayinthezone.com

Jest autorem kilku książek i opracował kilka programów, aby pomóc ludziom wykonywać ich pełnego potencjału w sporcie, w pracy iw szkole.Dr Granat, były profesor uniwersytecki, pojawił się w The New York Times, Good Morning America, AP, ESPN, Golf Digest, BBC i CBC. On może być osiągnięte w info@stayinthezone.com

Jego książki to Strefa tenis i dostać się do strefy, w zaledwie minutę. Jest on również autorem Jak uzyskać dostęp do strefy ze sportem Psychologia i autohipnozy, jak obniżyć swoje pole wynik ze sportem psychologii i autohipnozy, 101 sposobów, aby wyrwać się z A uderzanie załamania i rozkładaną Historie czas dla młodych sportowców , Golf Digest nazwie Dr Granat jeden Ameryki Top Ten Mental Guru. Był niedawno w filmie dokumentalnym o długim biegu na odległość. Dr Granat pisze kolumnę tygodniowy okres czterech gazet.

Artykuł dzięki: