doradztwo biznesowe dla malych firm

Co się stanie, jeśli hurtownicy zwalczona Łańcucha Dostaw

Hurtownicy są pierwszym ogniwem w łańcuchu dostaw, które wykonuje koncentrator tlenowy szereg przydatnych funkcji, oprócz ułatwienia producentom i detalistom. Pomimo swoich przydatnych usług hurtowników tracą trochę ziemi w obecnych czasach. Dropshipping jest nową koncepcją, która eliminuje potrzebę hurtowników z łańcucha dostaw. Kropla nadawca wybiera swój własny personel dystrybucji lub otwiera swoje masowa sprzedawać bezpośrednio do sprzedawców. To wydaje się być bardzo korzystne dla dużych producentów hurtowych. Według mnie, hurtownik nie można całkowicie wyeliminować z łańcucha dostaw ze względu na cenne usługi, które świadczy dla producentów, jak i detalistów.

doradztwo biznesowe dla malych firm

Powstaje tutaj pytanie, co się stanie, jeżeli hurtownia jest całkowicie wyeliminować z łańcucha dostaw? Odpowiedź tkwi w znaczeniu jego usług dla członków łańcucha dostaw. Przede wszystkim, jeśli hurtownika jest eliminowany z łańcucha dostaw, nie powinno być ktoś wykonywać swe funkcje. Dropshippers są tymi, którzy zarządzają, aby pełnić funkcje samych hurtowników. Ale czy każdy producent produktów hurtowych tego zdolny? Oczywiście nie, jak większość producentów to małe, którzy wytwarzają niewielką część całkowitych dostaw hurtowych. Oni nie mają wystarczających zasobów, aby bezpośrednio uchwycić klientów. Większość z nich nie ma dużych zasobów do pełnienia funkcji marketingowych sami czyli pakowania, wysyłki klasyfikacji itp Więc bez hurtowników w łańcuchu dostaw, firma z małych producentów zostanie znacznie ograniczona, ponieważ nie są w stanie wykonywać funkcje hurtowni sama z niewielką skalę działania oraz brak zasobów.

doradztwo biznesowe dla malych firm

Po drugie, to nie jest wszystko o małych producentów, tylko to jest o wiele innych małych przedsiębiorstw handlu detalicznego, a także, które są obsługiwane przez hurtowników.
Artykuł dzięki: