doradztwo finansowe dla firm warszawa

Co jest Twoją pasją? Niech jeździć.

Batch - Reuse

przenośny koncentrator tlenu

Znaleziono swoją pasję? Dobra, a teraz niech dbać o drugiej stronie story-przyziemnej pracy, który zabija swoje soki artystycznych i odprowadza swoją energię. Jest pisania dokumentów, wyszukiwanie i znajdowanie ten sam fragment informacji, odpowiadając na e-maile z tym samym pyta lub pytania, godziny do systemu rozliczeniowego, administracyjnych i innych bolesnych zadań raportowania.zaciszeurody.eu Nie można całkowicie uniknąć, ale można zarządzać czas spędzony na tej pracy i zminimalizować ekspozycję na niego. Na przykład, można zmniejszyć przyziemne pracy do pięciu elementów, takich jak raport zapisu X, Y napisać raport, odebrać pocztę, przedstawia wydatków, godzin raportu. Techniki takie jak dozowania, planowanie, Czas boks umożliwiają wykonywanie takich zadań w ciągu, powiedzmy, trzy godziny, a nawet 30 minut.

doradztwo finansowe dla firm warszawa

Aby to zrobić, partia pracy osiągnąć i wykorzystać swoją boilerplate przygotowany do tych okoliczności. Na przykład zminimalizować czas i wysiłek, planując wszystkie swoje przyziemne prace na koniec dnia, w którym kreatywność może być niskiej doskonały czas dla bezmyślnego prac mechanicznych, takich jak raportowanie. Brak wyników partia przełączania kontekstu dłuższy wysiłek dla każdego zadania przyziemne. Wykorzystaj szablony raportów. Odpowiadając na e-mail, należy pociągnąć odpowiedzi od osobistej wiedzy (KB) (które aktywnie aktualizować każdego dnia). Batch - ponowne zmniejszyć odpływ energii i wysiłku.

priorytetyzacja

Batch - ponowne użycie jest praktyką taktyczne. Krok do tyłu i zrobić krok w kierunku obrony strategicznej swoją energię deprioritize wszystkie prace, które nie dodać wartość do występu lub kanalizacji ciebie. Niech to odpadają swój talerz. Bronić takiego podejścia z kluczowymi interesariuszami prostu kontrastują pracę niskiej wartości z wysokiego priorytetu pracy.
Artykuł dzięki: gdynia - usługi ksiegowe