doradztwo podatkowe dla firm Prawdziwy przykład życie to zostało wykorzystane w promowaniu klasyczną piosenkę Queen "Bohemian Rhapsody", która trwa 5 minut i 55 sekund, gdy grał w całości. W czasie swojej premiery w 1975 roku, większość wytwórnie czułem, że to był zbyt długi, aby zagrać w radiu, ale Freddie Mercury dał osobistą kopię do swego dobrego przyjaciela, DJ Kenny Everett o szczegółowe instrukcje, aby nie bawić, wiedząc dobrze, że Everett nie będzie w stanie się oprzeć, które okazały się być prawdą. Jeśli kiedykolwiek cierpiał na bezsenność, będziesz wiedzieć, że koncentruje się na umyślnie próbuje zasnąć, będzie mieć odwrotny efekt i sprawiają problem znacznie gorzej.

9. The Simple Theme zasada: tematem jest werbalne obraz, który komunikuje się pomysły daleko poza podstawowym znaczeniu tego słowa. Jeśli zostaniesz zaproszony na imprezę z tematem - na przykład tajemnicy im zabójstwo lub włoski je, będzie już powszechnie wiadomo, nie powiedziano, w co się ubrać, co zrobisz na przyjęciu, rodzaj muzyki, rodzaj żywności i tak dalej. Tematem już wam się słowo "obraz", który przekazuje wiele informacji. Posiadanie "microbrand", który porusza się z tobą natychmiast przekazać "Brand You".

10. "Jak to powiedzieć" Rule

Łatwo jest założyć, że zdanie takie jak "Nie mogę obiecać, że wynik." ma tylko jedno znaczenie, ale w rzeczywistości, nacisk i dźwięk zapewniają dużo rzeczywistego znaczenia. Aby to sprawdzić, spójrz na każdym z poniższych zdań, każdy z innym słowem podkreślone, a następnie domniemanych znaczenia.

1. Nie mogę obiecać, że wynik. (Ale może ktoś inny nie może).

doradztwo podatkowe dla firm

2. Nie mogę obiecać, że wynik. (Nie ma mowy, że jest to możliwe).

3. Nie mogę obiecać, że wynik. (Ale może je dostać w każdym razie).

4. Nie mogę obiecać, że wynik. (Ale mogę obiecać, to do kogoś innego).

5 . Nie mogę obiecać, że wynik. (Ale mogę obiecać kolejny dobry wynik).

Artykuł dzięki: