rozwoj biznesu na obszarach wiejskich Bronić podejście do siebie, przypominając sobie, co jesteś pasjonatem. Jeśli są naciskane priorytet przyziemne prace nad ważnym, jesteś w złym występie. Owiń ją, wyciągnąć wnioski i iść dalej.

Spotkania wymagają szczególnej uwagi. Jedyne spotkania, które naprawdę wymagają przybycia są inauguracją, zawinąć i tych wymagających burzy mózgów lub klucza podejmowania decyzji.folia bąbelkowa wrocław Większość spotkań podczas występu są tylko raporty o stanie lub powtarzające się zdarzenia ktoś postanowił musi być w kalendarzu. Nie uczestniczyć w tych spotkaniach. Wyślij swój udział za pośrednictwem poczty elektronicznej z ostry i niezwykle krótkim punktowaną raportu stanu, a następnie spadać go w kalendarzu. Następnie są wezwania na spotkania na żądanie "Spotkajmy się i rozmawiać." Szybko spada ci z prośbą o programie. Zazwyczaj kończy się tam. Jeżeli porządek obrad jest-to rzadki przypadek, zazwyczaj można po prostu wysłać e-mail adresowania każdego punktu porządku obrad. Domyślną odpowiedzią na spotkanie innych kluczowych te powinny być "spadek".

Zarządzanie czasem

rozwoj biznesu na obszarach wiejskich

Zamiast reagować na ataki przy głównej swojego czasu-konsultanta walucie-dostosowanie podejścia obronną i zablokować swój czas aktywnie tydzień naprzód w kalendarzu. Takie postępowanie gwarantuje, że budżet swój czas i zapewnia szerokie kawałki czasu zrobić wysokim priorytecie, pracy wartość dodaną, o której jesteś pasjonatem. Określa ona również dobrą ochronę przed spotkaniami na żądanie Ad-hoc. Jeśli tak, można oczekiwać, aby otrzymywać e-maile podobne do tego:

"Hej Próbowałam umówić się na spotkanie z tobą, ale są blokowane przez cały tydzień. Kiedy możemy się spotkać w celu omówienia bla?"

Odpowiedzieć "Spróbuj planowania w przyszłym tygodniu. Popołudnia działa najlepiej dla mnie." Przekonasz się często w tym czasie, że do porządku obrad stał się nieistotny i organizator usuwa go z kalendarza całkowicie.

Artykuł dzięki: www.plandeki.eu